Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2022, 20:51   #37
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Też jestem za tym, coby przejść już do przerzutu. Na Grenadzie nie mam już planów. Jeśli chodzi o zakupy, to zamawiam 10 sztuk noktowizji typu drugiego, ale nie będę wstrzymywał przerzutu czekaniem, aż będzie gotowa do zabrania. Najwyżej dostarczy się później na wyspę. Z innymi rzeczami na razie się wstrzymuje.

Do kutra pakuje się Buck, Mi, Frog i Storm, plus załoga. Wypływamy jak tylko pogoda będzie odpowiednia. Reszta lecie rejsowymi i rusza w zasadzie od razu, jak się wyśpią po nocnej akcji.

Prze wyjazdem możemy zrobić sobie grupową sweet focie przed koszarami, na profil A.I.M. na fejsiku. Będzie można z tego zdjęcia, tak bardzo filmowo, jakimś kolorowym mazakiem, wykreślać kolejne fragi w miarę trwanie misji :P
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline