Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2022, 17:55   #29
Pliman
 
Pliman's Avatar
 
Reputacja: 1 Pliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputację
@Aro - ok.
@Wszyscy - biorąc pod uwagę, że nieźle nam ruszył początek sesji (jeszcze tylko Kanna nie odpisała) proponuję małe doprecyzowanie regulaminu . Znaczy się czas na odpis pozostaje tygodniowy, z tym że liczymy go od mojego ostatniego wpisu. Ja co do zasady z czasem stoję nieźle, więc nie powinienem zbyt dużo przewlekać. Tzn. Jeśli zaczęliśmy w sobotę 11 czerwca to termin odpisów wypada na 18 czerwca. Jeśli jednak wszyscy zamieszczą swoje wpisy np. już 13 czerwca i w tym samym dniu znowu ja coś naskrobię to kolejny termin na odpis wypadnie 20 czerwca. Może się zdarzyć, że akurat każdy się szybko wyrobi. W takiej sytuacji chyba nie ma sensu przewlekać sesji. Wydaje mi się, że sesje, które się za bardzo wleką szybko umierają śmiercią naturalną, bo robią się nudne dla uczestników.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Pliman jest offline