Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2022, 18:07   #30
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Usunięty offtop i przeniesiony do http://lastinn.info/organizacyjne/19...bsluga-24.html
Kontynuacja wbrew upomnieniu moderatora w temacie.
Dalsze tego typu zachowanie będzie skutkować ostrzeżeniem w profilu użytkownika.
Campo Viejo


Cytat:
Napisał Campo Viejo Zobacz post
Także, ani zakazywać, ani zabraniać. Niech każdy gra jak lubi. Nikt nie musi podporządkowywać się nikomu.
Cytat:
Napisał Campo Viejo Zobacz post
Od roku na Roll20 te narzędzia są wbudowane w wirtualny stół a propagatorami włączania w zasady mechanik są znani projektanci gier, więc imo, nie chodzi tylko o instrukcję jak naklejkę ostrzegawczą, żeby nie jeść/nie pić substancji szkodliwych, czy używać produktów wbrew przeznaczeniu, bo producent nie może polegać tylko na zdrowym rozsądku konsumentów lecz musi zabezpieczyć się prawnie.
Nie musi podporządkowywać się chyba, że chce grać w Roll20 albo na jakiś konwentach (na razie na zachodzie).

Cytat:
Napisał Campo Viejo Zobacz post
A jeśli ktoś wchodzi w sesje, gdzie jest karta X i ustalone na starcie granice, które gracz łamie, to konsekwentnie wg reguł powinienem być odsunięty od stołu.
Co, jak sam napisałeś, jest propagowane przez właścicieli Roll20 i "znanych projektantów gier" - czyli mają na celu wyrzucenie z tego hobby całkiem sporej ilości ludzi. Przypomina to wciskanie polityki do filmów, a potem dziwienie się, że dochody z nich spadają.

Ja tam nigdy nie dawałem 18+ i zawsze grało się fajnie, choć zdarzała się tematyka rodem z gore, czy snuff. No i, jak już pisałem, nigdy nie było toksyczności w komentarzach do moich gier.
 

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 13-06-2022 o 01:12.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem