Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2022, 18:49   #37
Pliman
 
Pliman's Avatar
 
Reputacja: 1 Pliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputację
Ja mam z różnych gier na prawdę niemiłe doświadczenia z banami ważnych dla mnie graczy. Tak dla przykładu, w jednej grze bana dostał założyciel mojego Bractwa. Kupę kasy ludzie w tym bractwie utopili, a ze zbanowanym przywódcą nie dało się go dalej rozwijać ani nic. Pisałem do obłsugantów żeby przenieśli prawa przywódcy na mnie. Gdzie tam. Nie ma takiej możliwości...
Nie wiem co on takiego zrobił, ale wiem, że był bardzo aktywnym i bardzo dobrym graczem. Szkoda go. Bez takich graczy to forum umrze...

A tak na marginesie: telefony stacjonarne wymagają prąd? U mnie na wiosze, gdzie mieszkałem w dzieciństwie i młodości często wyłączali prąd, wtedy się dzwoniło ze stacjonarnego z ryjem do elektrowni . Zdarzało się, że po takim telefonie od razu włączali. Kiedyś nawet była taka gadka: - nie ma prądu? Na prawdę. - No nie ma. - Chwileczkę..., a teraz? - Teraz jest.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Pliman jest offline