Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2022, 20:14   #15
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
No przydałby się jeszcze odpis Icariusa.
- Zgadzam się. Jednakże biorąc pod uwagę ten wpis: http://lastinn.info/953164-post176.html ([Pathfinder 2e] Wiek Popiołów - Komentarze)

- Tego, że ostatni raz Icarius odezwał się do mnie jak się zgłosił do tej sesji (05.13). Myślę, że póki co musimy zacząć bez Icariusa. Składam mu kondolencję ze swojej strony i wyrazy współczucia z powodu śmierci bliskiej osoby. No ale biorąc pod uwagę okoliczności zapraszam Icarius serdecznie do naszej sesji i powrotu do grania Vasilijem. No ale na ten moment o ile się nie odezwie na dniach to raczej musimy zacząć bez niego.



Cytat:
To tu napiszę, że Otto stoi za udaniem się, za artefaktem Nurgla.

- Okey to mamy 1 z 3 głosów. A jak Otto zamierzałby zabrać się za te poszukiwania?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem