Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2022, 17:15   #142
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Skrzydło służby w pałacyku Metterichów

Dźgnięty przez Niersa żołdak wydał z siebie przeciągłe stęknięcie zdławione sporządzonym przez Olivię kneblem, wyprężył się na ułamek chwili konwulsyjnie, a potem zwiotczał, kiedy jego oczy stały się w jednym momencie szkliste i całkowicie odarte z życia.

Jeden mniej do pilnowania - powiedział Karl Peter wyciągając zbroczone ostrze z piersi żołnierza i powalając ciału osunąć się na posadzkę - Wpierw konie jako rzekłem.

Wciąż nieco zamglone trunkiem spojrzenie Altdorfczyka skrzyżowało się z wzrokiem oniemiałej Olivii, przeskoczyło na oblicze wspartego na swoim toporze Larsa.

- A co ty powiesz, drągalu? - zapytał pan Niers unosząc brwi w sposób mogący wyglądać zabawnie, gdyby nie groza sytuacji, w jakiej znaleźli się wbrew swej woli goście barona von Mettericha.

Ponieważ Bielon nie zdążył jeszcze odpisać, a ja nie chcę zbytnio wstrzymywać akcji, rzucę za chwilę w tym poście 1k2, gdzie 1 - Lars upiera się, by zejść od razu do piwnicy i zarżnąć uczestników rytuału, 2 - Lars uważa, że najpierw faktycznie należy zarżnąć wszystkie konie.


 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline