Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2022, 23:23   #40
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 09 - 1998.01.24 sb, południe

- Oki, to mój post jest :> Termin na wrzucenie posta na forum do północy pt 06.24. Czyli jest 8 dób na wrzucenie posta.


Stan zdrowia:


Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)


Budżet AIM:

stan wyjściowy: 134 400 $

- 10x 2 000 $ noktowizory 2-gen = 20 000 $
- 18x 1 000 $ bilety na rejsowe loty = 18 000 $
+ 100 $ za terminowy post
+ 200 $ za rozważania planistyczne w sprawie misji

stan końcowy: 96 700 $

20x 200 l beczek ropy


- Oki to w mojej turze minęło ok 2 doby. Czyli z połowy czwartku zrobiło się połowa soboty. Pogoda w kratkę, z rana burza, potem i nadal słonecznie chociaż zerwał się całkiem mocny wiatr co nieźle buja kutrem. No i ma wkrótce padać.


- Na koniec posta to kuter zrobił z ok 2/3 trasy Grenada - Margarita. Jest niedaleko wysp Les Testigos. Możesz sprawdzić na GM gdzie to jest. Ok 80 km w linii prostej od najbliższego pn-wsch narożnika Margarity Wschodniej. Do samej wyspy, jeszcze zależy gdzie, to kuter powinien dopłynąć ok 19-21-szej. Ok 18:30 robi się zmrok i półmrok, ok 19:30 jest już ciemno jak w nocy. Ale wczesny wieczór to na wyspie wszelkie światła latarnii i innych takich powinny być w pełni oświetlone.


- Co do najemników to drogą lotniczą większość już wyleciała z Grenady. A jak wiadomo przez radio od Santosa to pierwsza dwójka już dotarła na Margaritę jako turyści. Dokładniej to: 08 Jerković, Drava (Sara) i 16 Rojas, Alberto (Blanco). Reszta to pewnie jest po lotniskach i samolotach więc nie ma z nimi kontaktu.


- Są umówione z Santosem 4 potencjalne miejsca wyładunku:

- jedna z północnych plaż Zachodniej Margarity
- mangrowa cieśnina pomiędzy Wschodnią a Zachodnią Margaritą
- któryś z portów Wschodniej Margarity (podać który)
- port na Isle de Cocha


- Każde z miejsc ma potencjalne plusy i minusy. Możesz sobie popatrzeć na mapę w GM zobaczyć jak to wygląda. Separatyści mają kilka godzin na przygotowania, mają samochody więc mogą podjechać w każde ze wskazanych miejsc aby przejąć gości i ładunek. Ale muszą wiedzieć zawczasu gdzie mają odebrać tych gości. Więc w tej turze to jest główna zagwostka gdzie się umówić na przyjęcie towaru.


---

- Chyba tyle ode mnie Jak coś by było niejasne czy chciałbyś coś wiedzieć to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline