Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2007, 18:32   #15
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Pytanie: Czy wolno się wypowiadać na podstawie własnego widzimisie i mniemania? Mam nadzieje ze tak. Dla mnie wampiryczne wampiry to:

Nosferatu - wampir potworny, bez zbędnych problemów egzstencjalnych , paskudny wygląd, unika ludzi i toczy swą smutną egzystencje w ściekach.
Venture - Wampir cywilizowany, manipuluje ludźmi wedle własnego planu, jest troche przerażający, a troche dystyngowany (wersja scotta)

A teraz co mam do pozostałych klanów:
Tzimisce - no fajnie WW przypisał do nich Vlada i co z tego, są paskudne ale nie jest to brzydota naturalna tylko stworzona przez nich. (Przekształcenei)
Bruja - fascynacja stylem gangsta i punkiem
Malkavianie - zawsze znajdzie się jakiś świr
gangrel - synteza wampira i wilkołaka
tremere - pozostałość po ars magica w WW
I tak samo z wszelkimi Ravnosami (ore ore siabadabada my cyganie) Sethytami i Lasombra.

No dobra trochę się zastanawiam nad Toreadorami, ale tu mój ogląd jest zakłócony przez wielką sympatie do tego klanu. Być moze właśnie ten klan zasługuje na miano 3 podstawowowego klanu (wampir romantyczny)

Warto zaznaczyć że WW w nWoD ograniczył liczbę klanow, do
Venture - wampir władczy
Devea - wampir romantyczny toreadorzy
gangrel - wampir silny połaczeni z Bruja, wampir wygnaniec, albo wampir uliczny, albo nomad
Nosferatu - wampir potworny
Mekhet - wampir cień, wampir specjalista.
 
behemot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem