Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2022, 18:47   #23
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
Tylko Joachim ma dwie kostki magii, przypominam, on nie startuje od zera, bo magia chaosu nie jest pierwszą dziedziną magii którą poznaje. Ale sprawdzę tę magię prostą chaosu.

- Ale w dziedzinie magii Chaosu jest świeżakiem. W tym sensie, że nie zna żadnych czarów w tej materii. To coś jak robienie nowej profesji - maga Chosu - od zera. Niewiele ona ma z dotychczasową profesją - maga Niebios - ma całkiem inne skille i zaklęcia które się w większości nie pokrywają. Więc dobrze by było zacząć od podstaw czyli tej magii prostej.








- No to dyskutujcie Albo tutaj albo w doc. No mnie w tygodniu to ciężko z pisaniem misiowych tur to nie wiem czy coś skrobnę przed weekendem.

- Co do zaś pisania no na razie nie ma przełomu w Waszych postach. Każdy powiedział swoje i na tym się skończyło. No a nie chciałbym w kolejnej turze pisać misiowego posta na dalszy ciąg narady. Przydałoby się coś zdecydować co robicie np. w następny dzień czy kolejne.

- Co do zasobów to też by się przydało wiedzieć co, kto, z kim, gdzie i dlaczego. No bo tak wyszło, że niby wszyscy się zgadzają, że lepiej byłoby sie skupić na jednym zadaniu ale też niezbyt widać w praktyce aby się załoga skupiała na wspólnym zadaniu.

- Ale nie będę Was zmuszał do trzymania się w kupie na siłę. Jak chcecie grać w piaskownicę to możemy tak grać. W sporej mierze poprzedni rozdział graliśmy w ten sposób. Ot wtedy trudniej jest o współpracę i relacje między BG. Gra zmienia się często w relacje BG - MG (jako BN-i). No a przy wspólnej wyprawie no to akcja się koncentruje w jednym miejscu. Więc to po częsci też metagrowe pytanie jak wolicie grać w tą grę Ja się dostosuję do obu wersji. Ino nie chciałbym potem słyszeć lamentów, że w sesji nie było okazji do współpracy między BG jeśli zdecydujecie się na piaskownicę albo na odwrót, że ktoś tam wolał robić co innego no a musiał iść na jakiegoś wspólnego questa


---

Edyta:


- Link do służbowego doca: https://docs.google.com/document/d/1...ZXgJv8_qc/edit (wkleję też w pierwszy post komentów)
Ja wyjechałem na długi weekend i mam mało dostępu do komputera. Myślę że komplet odpisów a potem ewentualnie doc żeby dograć plany między nami?
 
Lord Melkor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem