Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2022, 00:58   #21
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Myślę, myślę... Myślę że koncept mi się podoba, ale mój zegarek i kalendarz mówią stop... więc myślę i wymyśliłem, że na 100% dam znać jak już się ogarnę z innymi moimi sesjami (dwie duże do ogarnięcia i jedna wielka rekrutacja do zrobienia, muszę całe państwo utworzyć :P), ale na obecna chwilę powiem, że myślę nad jakimś azjatą. Może chińczyk, który był szefem kuchni i z byle czego potrafi zrobić coś pysznego (w tych czasach chyba na wagę złota :P), japończyk, były członek gangu (ktoś bez skupłów też może się nadać w ciężkich chwilach, w tedy inni nie muszą sobie brudzić sumienia). Myślę też nad kimś (japończyk, chińczyk, koreańczyk, etc.), który prowadził szkołe sztuk walki w swoim kraju i akurat jak wyleciał do Ameryki na jakieś mistrzostwa to właśnie zaczął się cały ten syf i już nie miał jak wrócić.

Jeżeli chodzi o motor, to chyba byłbym chętny (chociaż na obecna chwilę nie zaglądałem jeszcze do książki, nawet nie zdarzyłem szukać) i coś takiego chodzi mi po głowie. Ewentualnie jakaś wersja z dwukołowa, a nie trzy, ale z koszem z boku.
 
Elenorsar jest offline