Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2022, 16:40   #1159
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Duchowy telefon

-Jak właściwie masz na imię wierny wyznawco Son Wu Khana najwspanialszego z wojowników po trzykroć nieśmiertelnego króla małp?- Spytał kelnera bo w sumie głupio było nazwać biedaka kelnerem. Pragnął także w ten zawałowany sposób dać facetowi znać, że jego modły pomogły oraz dodać mu nadziej.

Podczas podróży doszedł do wniosku, że spróbuje skontaktować się z Mistrzem Zahirem, aby przekazać mu informacje, które zdobył oraz plan uratowania Awatar Korry, który ułożył. Miał jednak swoją własną specyficzną medytacji musiał zatopić się w muzyce. Zagrał więc cichą kołysankę, aby nie budzić śpiących:

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=ORW7suyvPNk[/MEDIA]

Zamknął oczy, zaczął kiwać się do rytmu i poczuł jak jego duch opuszcza ciało

- Mistrzu Zahirze wiem już co się dzieje z Korrą oraz mam plan jak jej pomóc okazuję się, że Obsydianowe zwierciadło też chcę jej pomóc i sądzę, że zgodzą się na współpracę- Wzywał oświeconego Tkacza Wiatru. Zamierzał przekazać mu czego dowiedział się o stanie awatar odpowiedź na rozwiązanie jej problemu, jakie otrzymał od duchów oraz własny plan, aby ich drużyna wraz z Panią Sato przekonały Zapomnianych awatarów.

Na wyspie bazaltowej

Muzyk skłonił kapelusz - Zwę się Migmar Dorjee jestem mieczem chaosu i najnowszym członkiem waszego bractwa z postanowienia waszej córki. Niosę ze sobą rozwiązanie waszego problemu, aby uwolnić nosicielkę promiennego blasku Raavy, trzeba znaleźć cztery osoby, które mają życiorysy i przekonania podobne do upadłych awatarów. Musi być wśród nich co najmniej jedna osoba, której Awatar ufa. Znam dwójkę policjantów z Aqua city, którzy pasowaliby do tego opisu mogli, by przybyć tu z Sato która dodałaby energii samej Korrze kluczem jest wykorzystanie czarnego lustra do komunikacji z duchami. Możemy wypróbować, moją teorię sądzę, że najłatwiej byłoby mi dogadać się z Awatarem Arbanem. Funkcjonariusz Dachi ma wiele wspólnego z Daiyumą też był maltretowany - Wyjaśnił swój tok rozumowania.
 
Brilchan jest offline