Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2022, 21:22   #25
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Okey, to przedłużam turę do końca pt. 06.24. Ale mam nadzieję na jakieś konrkety po 3-tyg turze Graczy Poza tym nie chciałbym aby to wyszła z tego jakaś norma. Przedłużanie tury dla nicniepisania moim zdaniem mija się z celem więc jak coś macie pisać w dodatkowym czasie to czas zacząć. Lubię 1-tyg rytm sesji czyli 5+2. Na takie coś się umawialiśmy w rekrucie. Rytm 3-tyg zdecydowanie mi nie odpowiada. Najlepiej mi się pisze sesje jak co weekend mogę siąść do misiowego posta. I biorąc pod uwagę choćby zimową część Kultystów i inne moje sesje jest to jak najbardziej realny rytm sesji nawet jak trwa ona 2 lata Nie wróżę sesji zbyt dobrze jeśli by miała spaść do tempa 1-2 odpisów na miesiąc.


- Co do wyboru opcji to którejś z Sióstr no cudów nie ma. Jak mielibyście działać razem, zwłaszcza BG, to ktoś musi ustąpić aby zdecydować się na wspólną akcję. Na raz jako całość można się zająć tylko jedną opcją. Co niekoniecznie musi oznaczać, że elimunuje to pozostałe. Raczej odkłada w czasie na potem no chyba, że stanie się coś w tej chwili nieprzewidzianego co by blokowało lub utrudniało daną opcję. No chyba, że sandbox no to wtedy też mi pasuje, każdy BG może się zająć tym tematem i wątkiem jaki mu najlepiej pasuje. Więc no jak pisałem poprzednio - zależy jaką sesję chcecie grać. Ja się dostosuję. Ale potrzeby mi przełom i decyzyjność abym wiedział co mam opisać w swoim misiowym poście. No albo doc jeśli to będzie docowa interakcja.


- No a póki co odpisałem za BN-ów w docu
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem