Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2022, 13:07   #14
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Campo, zawsze możemy pomyśleć nad wprowadzeniem Twojej postaci w prolog, a potem przekazaniem jej w moje ręce na czas Twojej nieobecności - mogę poproksować do końca urlopu, bo akurat tyle powinno zająć rozegranie prologu. Alternatywą jest dołączenie do ekipy w Perpignanie od rozdziału pierwszego. Myślę, że dogadamy w międzyczasie najlepsze rozwiązanie.

Dhratlach, dziękuję za koncept postaci, jest dla mnie jak najbardziej w porządku.

Gladin, my Mistrzowie Gry zazwyczaj się dogadujemy za kurtyną, więc jeśli do chwili rozruchu „Ogrodu” wciąż byłbyś uwikłany w nadmiar sesji, spróbuję załatwić u prowadzących je MG uśmiercenie Twoich postaci za zamian za dług wdzięczności.

Nanatar, rezerwuję Ci jedno miejsce na pewniaka.

Aro, dzięki za dobre słowo. Z dokiem jest tak, że doceniam jego użyteczność, ale nie jest mi niezbędny. Korzystam z niego z reguły na prośbę graczy, jeśli potrzebują mojej ingerencji w napisanie bardziej złożonego posta. Nie mam też nic przeciwko temu, aby sami gracze korzystali z tego narzędzia do tworzenia wspólnych scen, ale nie przymuszam, jeśli ktoś nie lubi. Sam zdecydowanie preferuję grę na forum.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem