Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2022, 13:54   #16
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
[indent][justuj]Campo, zawsze możemy pomyśleć nad wprowadzeniem Twojej postaci w prolog, a potem przekazaniem jej w moje ręce na czas Twojej nieobecności - mogę poproksować do końca urlopu, bo akurat tyle powinno zająć rozegranie prologu. Alternatywą jest dołączenie do ekipy w Perpignanie od rozdziału pierwszego. Myślę, że dogadamy w międzyczasie najlepsze rozwiązanie.
Spoko, w takim razie będę wypatrywał rekrutacji.
Wczoraj połknąłem kalendarium, kilka rozdziałów podręcznika i świat jest bardzo ciekawy, klimat dzięki oprawie graficznej i wstawkom fabularnym działający na wyobraźnię jeszcze bardziej, ale spisany w formie nieco przytłaczającej ogromem informacji, różnic, kultur, kultów, nazw (niektóre będą chyba spolszczone jakoś?). Mógłbyś podpowiedzieć, zawczasu która wiedza z podręcznika o fluffie i historii jest istotna dla poziomu przewidywanych graczy, to by łatwiej było skupić się na wiedzy o świecie postaci.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem