Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2022, 15:14   #17
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Posiadam zdecydowaną większość podręczników w papierze, dzięki czemu łatwiej jest mi wyszukiwać potrzebne informacje - po powrocie z pracy wyciągnę z biblioteczki, co trzeba i podam zainteresowanym zakres stron do przejrzenia.

Campo, ogrom szczegółów tego świata potrafi przytłoczyć. Wiele odpowiedzi na zagadki zawarte we wcześniejszych materiałach pojawia się dopiero po dłuższym czasie w późniejszych dodatkach, a jest ich naprawdę sporo i są mocno nabite fluffem. Jest tego zwyczajnie mnóstwo, chociaż przy spojrzeniu z dalszej perspektywy to duży plus tego systemu (zwyczajnie potrzeba bardzo dużo czasu, żeby się przez to wszystko przegryźć). Co do spolszczeń, zastosowanie paru propozycji będzie nieuchronne, ale myślę, że przebrniemy przez to bez większego bólu.

Myślę, że przygotuję też próbkę warsztatu (post fabularny) pod tę konkretną sesję, razem z objaśnieniem, co ja jako MG rozumiem pod pojęciem „lekkiego autopilota”, bo to chyba jedyna kwestia w rekrutacji, która może wzbudzić skonfundowanie.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem