Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2022, 15:49   #1160
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
U Kaburagich
Daichi rozmasował skroń po raz niewiadomo który.
- Dobra z tamtym handlarzem ryb nie brzmi strasznie. Spróbuję ustalić co i jak. A do Tobia kupimy ciasteczek i was do niego przywiozę. Tak żeby wyglądało to na komitet powitalny.

Następnego dnia na posterunku
Tkacz Ziemi odwzajemnił uścisk Hasis.
- O ile można nazwać "aferą" wywiązanie się walki między z co najmniej dwoma Tkaczami. Rin próbował mnie bronić. Ale nikt nie wylądował w szpitalu po za moją eks, więc do przodu. W po za tym przyjechał syn mojego starego przyjaciela z Pustyni. Oby nie narobił tylu afer co jego kumple parę lat temu. Chociaż zaczął i tak z grubej rury, bo potraktował na poważnie żart o zaręczeniu tego Tobia- bo tak mu na imię "Tobio". I ten Tobio myślał, że jest zaręczony z moją córką. Już naprostowałem ak to wygląda.

Ano będzie ciężko bez Gendo. Wiadomo kto przejmie po nim pałeczkę?


Westchnął i przewrócił oczami zanim oświadczył:
- Obyśmy nie natrafili na coś nadprzyrodzonego lub od duchów. Babeczka sprawia wybitnie nawiedzone wrażenie, więc zaskoczenie to będzie jak nie będzie niczego dziwnego. A gadała pani doktor z Aiko?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. KubuÅ› Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 22-06-2022 o 22:24.
Guren jest offline