Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2022, 21:37   #42
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 10 - 1998.01.24 sb, wieczór

- Oki, to mój post jest :> Termin na wrzucenie posta na forum do północy pt 07.01. Czyli jest 7 dób na wrzucenie posta.


Stan zdrowia:


Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)


Budżet AIM:

stan wyjściowy: 96 700 $

+ 100 $ za terminowy post
+ 3 000 $ za dowiezienie sprzętu na wyspę
+ 5 000 $ za nawiązanie kontaktu z separatystami (Carlos)


stan końcowy: 104 800 $

20x 200 l beczek ropy (Grenada)


- Oki to w mojej turze minęło ok 0,5 doby. Była połowa soboty teraz jest sobota wieczór.

- Druga połowa dnia zeszła na bujaniu się kutrem po całkiem skocznych falach. Z czego z połowa tej trasy była podczas ulewy. Trójka szczurów lądowych (Buck, Mi, Storm) czyje się z tego powodu zmęczona/wymaltretowana przez to bujanie. Ci co mieli morskie doświadczenie (Frog, Carla, Oliver) no to aż tak tego nie odczuwają.


- Ogólnie to z pomocą map kupionych na Grenadzie, zdolności żeglarskich Froga, lokalnej nawigacji wzdłuż nocnego wybrzeża Carli no i zorganizowaniu ognisk na plaży przez Carlosa i Sarę udało się dotrzeć na plażę bez większych przygód. Pomijając niezbyt miłą pogodę pod koniec dnia.


- Na plaży z najemników czeka Sara (Drava Jerković). Z jej słów wynika, że dotarł w dzień także Blanco. A Kay powinien lądować rejsowym lotem lada chwila. Oprócz niej jest Carlos jako przedstawiciel Miguela i jego zastępca. Oraz z tuzin ludzi ubranych po cywilnemu więc wyglądaja jak cywile, turyści czy coś w ten deseń.

- Po przybiciu do brzegu jest scena powitania. Carlos wita najemników jako gospodarz i przedstawiciel Miguela. Drava ich sobie przedstawia. Potem jest rozładunek kutra z tych wszystkich toreb, plecaków itd. na samochody. Nie jest to zbyt lekkie ani przyjemne. Fale dość mocno bujają a wszystko trzeba robić ręcznie. To goła plaża więc nie ma żadnych pomostów ani czegoś podobnego aby sobie ułatwić robotę. Ale mimo to udaje się przeładować sprzęt z kutra na samochody. Chociaż wszyscy tragarze i załoga kutra co zeskoczyła do wody są mokrzy jak po pływaniu w morzu.


- No i na koniec sceny jest ostrzeżenie o zbliżającym się radiowozie. Ten faktycznie się wkróce potem pojawia w zasięgu wzroku z plaży. A potem zjeżdża powoli z drogi głównej na szutrową i zbliża się do plaży. Do momentu aż zajedzie na plażę jest parę chwil. Z plaży widać zacumowany kuter, widać ogniska i samochody więc nie da się tego przegapić. Po odejściu Carlosa i 2-3 jego ludzi przy ogniskach zostaje z pół tuzina tubylców. Plus ci co przypłynęli kutrem.


- No i na tą turę bym chciał wiedzieć przede wszystkim co najemnicy planują w reakcji na pojawienie się radiowozu. No i za jakieś scenki powitania na plaży czy wcześniejsze morskie przeżycia też bym się nie pogniewał


---


- I chyba tyle z mojej strony Jak coś zapomniałem albo przegapiłem to daj znać, to samo jak coś nie jest klarowne
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline