Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2022, 22:37   #198
Lua Nova
 
Lua Nova's Avatar
 
Reputacja: 1 Lua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputację
Post wrzucony. Pozwoliłam sobie skąbinować dla Melissy linę, założyłam, że ktoś z karawany ma, a że medyczka jest powszechnie szanowana i lubiana, to zapewne pożyczy. Jeżeli nie, to mogę zedytować posta. Nie mam pojęcia, czy to jej jakoś pomoże na tym drzewie, ale spróbować zawsze warto.

Jak deklarowałam we wcześniejszych postach, tylko Melissa bierze udział w zasadzce. Jej wszyscy ludzie zostają z karawaną. W razie jakby się zrobiło gorąco, to będę wzywać pomocy rogiem sygnałowym.

Pozwoliłam sobie też w poście moim rzucić te trzy strzały. Zacznę strzelać od najbliższych, najłatwiejszych celów.

Wyniki rzutów:

37 + 53 + 52

Mam nadzieję, że coś trafi mimo kar XD
 
__________________
Nawet jeśliś czysty jak kryształ i odmawiasz modlitwę przed zaśnięciem, możesz stać sie likantropem, gdy lśni księżyc w pełni...

Ostatnio edytowane przez Lua Nova : 24-06-2022 o 22:41.
Lua Nova jest offline