Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2022, 14:20   #199
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 15 - 2520.03.28; bzt (5/8); przedpołudnie

- Oki to mój post jest :> Co do terminu na wrzucenie posta to do północy w pt 07.01. Czyli jest 6,5 dób na wrzucenie posta. Ktoś by wrzucił post w sb z rana to też nie stałoby się nic strasznego :>


Stan zdrowia:


Melissa Blitz 14/14; s.zdrowy (mod. 0)
Davandrel Zielony Liść 12/12; s.zdrowy (mod 0)
Greta Herschel 16/16; s.zdrowy (mod 0)



PZ

Budżet wspólny 36 PZ


- Melissa 80 PZ
- Davandrel 210 PZ
- Greta 210 PZ


PD


- Greta 10 PD za szybki post

- Greta 5 PD za przemyślenia o folklorze goblińskich wilków

- Greta 5 PD za odegranie wietrznych, zimnych i chwiejnych warunków

- Greta 20 PD za ochotniczą misję z innymi BG

- Davandrel 10 PD za szybki post

- Davandrel 5 PD za zarządzanie fabuły swoich pomocników

- Davandrel 5 PD za przemyślenia wewnętrzne

- Davandrel 20 PD za ochotniczą misję z innymi BG

- Melissa 5 PD za wrzucenie posta

- Melissa 5 PD za fabułę z liną

- Melissa 5 PD za wilcze przemyślenia

- Melissa 5 PD za odegranie chwiejnych i wietrznych warunków

- Melissa 20 PD za ochotniczą misję z innymi BG


---




Razem:


- Melissa 195 + 40 = 235 PD (pomocnicy: 142 PD)

- Davandrel 220 + 40 = 260 PD (pomocnicy: 216 PD)

- Greta 440 + 40 = 480 PD


---




- Oki, to w tej turze minęło parę chwil. Takich akszynowych. Więc pora doby zasadniczo się nie zmieniła.


- Co do strzelania to u Grety i Melissy użyłem tych rzutów co wkleiliście w posty. A u reszty sam pokulałem. Detale mechy macie przeklejone w ściągę excel z mechaniką i rzutami: https://docs.google.com/spreadsheets...drQ/edit#gid=0

- Generalnie nie udało się strzłami zabić żadnego wilka. Chociaż kilka udało się trafić. Warunki do strzelania były dość trudne, zwłaszcza te końcowe więc większość strzałów łuczników spudłowała.

- We wnyki była 10% szans, że się złapie któryś wilk. Wyszło, że złapał się jeden. I ten jeden został na polu walki gdy reszta dała dyla do lasu. Wystarczy go dobić, nie trzeba na nic kulać.



- No i chyba tyle z tej wietrznej, nadrzewnej zasadzki na wilki W tej turze bym chciał wiedzieć co dalej planują BG.


---


- I to tyle ode mnie na tą turę Jakby ktoś miał pytania czy uwagi to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline