Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2022, 18:11   #1161
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Poznaj swojego Zaheera
Gdy Migmar wezwał wielkiego rewolucjonistę, objawił się w zagajniku Xai Bao, tym samym, w którym spotkał się z awatarem Korrą.
Zaheer uśmiechał się szeroko.
- Więc jednak nadal chcesz przywrócić światu Awatar? Dobrze więc, skoro banda niedorobionych kultystów się przestraszyła…

Kelner i Muzyk
Kelner popatrzył na Migmara.
- Nazywam się Hakoda i urodziłem się na północy, choć dorastałem w republice Ba-Sing-Se. – rzekł.

Obsydianowa Wyspa
Jorogumo uniosła brew.
- Miecz Chaosu brzmi nieźle, ale dosyć ostro… W każdym razie skąd wiesz o tamtej dwójce, czyżby moja słodka Asami miała tak dobry wywiad… Oczywiście, przy jej majątku można kupić wszystko… Ja przespałam się z pewnym gubernatorem… Choć akurat był świetny i miał fajną siostrę, więc nie marudzę. – powiedziała uśmiechając się półgębkiem.
Jej ojciec popatrzył na córkę z ukosa.
- Powinnaś rozważyć co on powiedział. Ta sytuacja nie może trwać w nieskończoność. Prędzej czy później musimy rozwiązać ten problem…. Wiem, że masz plany, ale przynajmniej na tym froncie moglibyśmy odpuścić… – rzekł pan Yago.

Na posterunku-Daichi

Hasis zmarszczyła brwi.
- Lan chi zawsze wyglądała, jakby była obrażona na życie i świat. A ten Tobio to od tego Sugi? Jeju, on niedługo zacznie tu marznąć… Mam stary baranokoalny koc. Mogę mu dać, i może załatwię onuce. – rzekła – Mówią, że ma być kontrola z komendy głównej i że podobno to córka Makha…
Potem rozmawiał z Szept.
- On był pana partnerem, więc z panem pierwszym powinnam porozmawiać.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline