Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2022, 09:02   #361
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ode mnie pewnie odpis koło środy.

Vall się średnio sprawdza w relacjach międzyludzkich, dlatego pewnie się do niej nie odezwie.

Przy okazji związania na pewno będę nalegać na zawiązanie jej oczu. To ochroni nas przed czarami w cel, który widzi i punkt który widzi. Ręce też jej skrępuję osobiście, bo o ile pamiętam wiązanie węzłów to test Sleight Hand.

Koniecznie pozbawi się ją różdżek, woreczków na komponenty i wszystkiego co mogłoby być arcane focusem.

Później będę się rozglądać po pomieszczeniu szukając notatek, sprzętów i czegokolwiek, co podpowie mi cóż tu mogła robić.

Kota zamkniemy w worku (pleck Valla może posłużyć do tego). Ona może przełączyć swoje zmysły do Familiara, a wtedy fakt, że ma związane oczy przestanie mieć znaczenie.

Ona nadal może nas baardzo skrzywdzić samym słowem, ale gdy ją zakneblujemy, to trudno będzie ją przesłuchać.

Czy ja właśnie opowiedziałem jak rozbroić i unieszkodliwić Valla?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline