Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2022, 10:25   #213
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Jupi awans! :3 A co do heala to (paradoksalnie) moja (skrajnie egoistyczna) postać go pewnie weźmie, bo z tradycji Primal za dużo opcji na 1 lvlu nie mam Ale oczywiście nie wybiorę (go później) jako signature spell więc nie będzie szkalował się z poziomem. No i nie będzie priorytetowo rzucany

Edit: dodałam sobie poziom. Wzięłam czar heal Bedę flavourować jako lecznicze płomienie, czyli w stylu focus spella.
Wzięłam też skill feat Bon Mot, który polega na tym, że można kogoś obrazić i dostaje ujemne mody Nie mogłam się oprzeć na tym champie :v
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 28-06-2022 o 17:50.
Alex Tyler jest offline