Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2022, 15:12   #219
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Broń podpalaczy po spieniężeniu jest w sumie warta 8gp i 9sp. Spieniężacie ją, czy bierzecie coś z tych przedmiotów (zdobiony kij, kusza, krótki miecz)?
Ja bym opchnęła

Cytat:
Napisał Santorine
Skoro Lavena będzie leczyć (i zgaduję, że będzie nam wypominać każde rzucenie Heala ), to Joresk zostanie przy leczeniu z Lay on Hands i medycynie (którą teraz dobrałem , a na archetyp biorę Sorca z Dragon Bloodline - nastawiam się raczej na buffy niż czary ofensywne. Rozwijam też Intimidate.
Zrozumiałe, zaklęć z archetypu jest tak malutko i są tak opóźnione, że pozostaje raczej tylko utility i specjalizacja I jeśli chodzi o ten heal, to jak pisałam: może być rzucony tylko z 1 poziomu magii, ponieważ by sorcerer rzucił go z wyższego, to musi się go nauczyć kolejny raz (tylko silniejszej wersji; od darmowego upscalowania jest signature spell). Zatem mój potencjał leczniczy to będzie max. te 1d8/1d8+8 HP za 1 cast. Ale na early game raczej wystarczy Dopiero później trzeba będzie zainwestować w dobrą różdżkę w tym celu. Oczywiście to i tak więcej niż Ty, bo dostęp do 2 levelowego heala miałbyś dopiero na 6 poziomie postaci. O ile byś wtedy wydał slot z featu akurat na to zaklęcie ;p

Cytat:
Napisał Aro
Dokleiłem do posta odpowiedź Grety od Santo, Kat udało się wyłudzić zaliczkę.
Ha Ten wyłudza zaliczkę, zanim ja zdążyłam wyłudzić większą nagrodę za pierwsze zadanie :v
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline