Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2022, 22:22   #13
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pliman Zobacz post
Jak najbardziej. Chętnie zagram. W sumie tą grę, którą przywołałem też można by na forum odtworzyć.
Tak, podobieństw jest sporo. Ale prawda też, że jest trochę tego typu rzeczy na świecie. W każdym razie zapisuję sobie chęć uczestnictwa, by w razie gdyby umknęło przypomnieć o rekrutacji.

Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
Może dasz drogi Rewiku krótki przykład takiej rozgrywki żeby ludzie mogli sobie ją wyobrazić? Problemem jest to, że stali bywalcy mają w głowie standardowe zasady i w pierwszej chwili pojawia się myśl np. "jawność? jaka jawnosć?" imo
Przykład w sensie rozlosować role i poopisywać wyimaginowane taktyki gracza A, B, C, D... oraz przebieg ich rozgrywki, jeszcze z moją nieuleczalną tendencją do szukania intryg w intrygach? Czy to nie jest szalony pomysł? Ktoś to by czytał?

Tak czy inaczej chciałem zrobić próbne losowania by zobaczyć jak się układ sił może ułożyć i co los mi rzuci roznosząc w pył ułudę doprecyzowania zasad, więc równie dobrze mogę zrobić przykład rozpoczęcia gry do pierwszej fazy jawnej, może z jakimś krótkim komentarzem możliwości obu stron, ale potem...?


No właśnie, jak taki przykład miałby wyglądać? Co by to musiało być by pokazać zawiłości skwierczących z bólu zwojów mózgowych, te rozbłyski zwodniczych przebłysków geniuszu, które niczym ogniki na bagnach, jak te żaby rechoczą ochoczo do wtóru zażenowanych twarzy, widzących swoje potknięcia i ordynarne błędy?

Ciężko byłoby mi to przedstawić w pojedynkę. Aż tylu rozdwojeń nie mam
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 29-06-2022 o 22:25.
Rewik jest offline