Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2022, 06:07   #14
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
Przykład w sensie rozlosować role i poopisywać wyimaginowane taktyki gracza A, B, C, D... oraz przebieg ich rozgrywki, jeszcze z moją nieuleczalną tendencją do szukania intryg w intrygach? Czy to nie jest szalony pomysł? Ktoś to by czytał?

Tak czy inaczej chciałem zrobić próbne losowania by zobaczyć jak się układ sił może ułożyć i co los mi rzuci roznosząc w pył ułudę doprecyzowania zasad, więc równie dobrze mogę zrobić przykład rozpoczęcia gry do pierwszej fazy jawnej, może z jakimś krótkim komentarzem możliwości obu stron, ale potem...?


No właśnie, jak taki przykład miałby wyglądać? Co by to musiało być by pokazać zawiłości skwierczących z bólu zwojów mózgowych, te rozbłyski zwodniczych przebłysków geniuszu, które niczym ogniki na bagnach, jak te żaby rechoczą ochoczo do wtóru zażenowanych twarzy, widzących swoje potknięcia i ordynarne błędy?

Ciężko byłoby mi to przedstawić w pojedynkę. Aż tylu rozdwojeń nie mam
Spokojnie :P Chodziło mi raczej o dość uproszczone przedstawienie początku właśnie tak żeby zwrócić uwagę na różnice między standardową mafią, a twoją. Bo jak znam życie to 90% osób, które się zgłoszą nie przeczyta zasad i będzie
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline