Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2022, 21:54   #2
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
No część i witam

To skoro mamy wybór to ja uznam, że moja postać w tej społeczności spędziła prawie rok. W związku z tym, że moja prowadzi nauki sztuk walki (i tutaj wyproszeni sobie informację z rekruty :P Nie żaden karateka, a wushu. Karate jest japońskie - mimo chińskich korzeni - a wushu jest typowo chińskie ) zarówno wręcz i z bronią, to czy któraś z postaci uczestniczyła w tych zajęciach? Dzięki temu będzie można stwierdzić "bliskość" danych postaci

Ja może żądam bardzo głupie pytanie, ale...

Cytat:
- Samolot(mały odrzutowiec pasażerski), rozbił się gdzie czerwony x na mapce…
Serio, jaka mapa? Jestem ślepy, czy coś?

Ktoś planuje jakieś większe powiązania z chińczykiem? A od siebie powiem tyle, że Liao sam raczej nie pcha się w nowe znajomości (inna narodowość, ale już trochę tutaj żyje), jednak miło przyłącza się zaproszony, jak i każdego u siebie ugości, czy to w proszone go, czy jak sam zaprosił
 
Elenorsar jest offline