Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2022, 11:12   #228
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
True strike jest useless w 5e, będąc cantripem. Tutaj jest z 1 lvlu i wydaje się niewiele lepszy. A zwój kosztuje ponad 3,5 gp. Zazwyczaj lepiej zaatakować dwa razy, bo jest szansa dwa razy trafić i dwa razy zadać obrażenia W pf2e nie istnieje czar/efekt displacement, więc tym bardziej ignorowanie zwykłego concealment nie jest aż takim uber buffem. Bo wciąż jest 75% szansy, że trafimy, toteż lepiej uderzyć dwa razy (mamy 56% szansy, że oba trafienia ominą concealment).
Kierowałem się też concealment płynącym ze słabego oświetlenia dla Kat i Joreska, ale rzeczywiście jakby spojrzeć matematycznie, to szkoda kasy na te zwoje.


Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
No i jeszcze jedna sprawa: po powrocie do cytadeli idziecie prosto do podziemi, czy kończycie czyścić powierzchnię?
Kończymy czyścić powierzchnię raczej.



Co do zakupów, to proponowałbym uzupełnić torbę leczniczą (tutaj nie wiem jakie tego koszta; Santo?) i zakupić po min. 2 mikstury lecznicze na głowę. Cena mikstur (2/osoba) to 32,4gp po zniżce. Sprzęt dla Joreska 10gp. Zostałoby nam 25gp 2ss 6sm na inne zakupy, o ile mi się rachunek zgadza. Kat uszczknie z tego na bandolier (żeby mieć szybszy dostęp do mikstur podczas walki). Thoughts?
 
Aro jest offline