Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2022, 19:01   #1642
Klejnot Nilu
 
Klejnot Nilu's Avatar
 
Reputacja: 1 Klejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputację
Pieczęć to pieczęć, a kielich to kielich. To dwa rózne artefakty.

O kielichu było na samym początku sesji, Qwerty zakopal go gdzies w lesie na obrzezach Londynu, dla bezpieczenstwa nikomu nie mowiac gdzie.

To tak doprecyzowujac tylko

Cytat:
Nie jestem pewna co do tego doka. Wypowie się kilka osób a reszta nie będzie miała czasu i będziemy czekać może kilka tygodni, na zdania typu moja postać w milczeniu przysłuchiwała się przebiegowi wypadków i w końcu skinęła głową.
Dokładnie, z tego samego powodu jestem sceptyczny do gdoca w tej kwestii.

Podążając za sugestia MiRaaza, moge juz teraz powiedziec, ze Utamukeeus pozostanie wierny Mitrze i bedzie probowal pozbierac wszystkiego artefakty. Ewentualnie (bardzo mały procent ), moglby sie zgodzic na Arwyn, jezeli bedzie mial okazje poznac ja osobiscie.
 
__________________
The cycle of life and death continues.
We will live, they will die.
Klejnot Nilu jest offline