Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2022, 22:10   #22
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Krótka seria to zazwyczaj 3 pociski. To że kule są kosztowne to akurat Liao rozumie, dlatego sam nie używa broni zazwyczaj w ogóle.

Czemu nad głowami? No nie wiem, może w niektórych dalej są jakieś pokłady sumienia, szczególnie ci co żyli w starym świecie, czy czegoś i widząc dzieci, nie chce ich bezlitośnie zabijać skoro nie ma takiej potrzeby, chyba że w ostateczności, mimo faktu że obecnie są to ludojady, ale nie przez własny wybór, a przez świat, które je takie stworzył.

Taki mój punkt widzenia. Moja postać połowę życia spędziła w starym świecie i połowę w nowym, więc może mieć jeszcze zapędy do tego jakie były reguły kiedyś. Osoby, które urodziły się już w apokalipsie mogą mieć całkowicie inne podejście.
 
Elenorsar jest offline