Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2022, 22:53   #452
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Ja też zrobiłem odpis, przepraszam juz mi i tak sporo wyszło i nie miałem juz siły , chęci roztoczyc właściwa opowiesc o rewolucji , generalnie po prostu za dużo tego bym, musiał przebadać z poprzednich sesji - odsyłam wprost do nich Po protstu Tupik opowiada - tak jak to ująłem w poście, tak by posłowie serrige mieli o wiele większa wiedzę na temat rewolucji ( a nie na temat Tupika przeszłości) - gdyby ktoś nawet go dopytywał skąd o tym wie - to jedynie uśmiechnie się tajemniczo

Sama opowieść o rewolucjonistach przypomniała mi jako graczowi o zagrożeniu ze strony maluczkich - czyli słuzby, Tupik na pewno by o tym pamiętał ( zwłąszca ze swoja paranoją) wiec prosze mi nie miec za złe że tak póxno wspominam o ostrożności jedzeniowej - zakładam że tupik od początku wszystko uwaznie mieli . Próbuje ( bo nie potrafi się powstrzymac przed spróbowaniem ) - ale je wolno, degustując i badając, choć nie tak by to było widoczne dla innych , no chyba że faktycznie na coś natrafi :P
 
Eliasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem