Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2022, 21:40   #13
Deszatie
Markiz de Szatie
 
Deszatie's Avatar
 
Reputacja: 1 Deszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputację
Powitać Mistrza i być może przyszłych współgraczy

Taki oto wstępny koncept umyśliłem po omacku, nie wiem ile czasu potrwa zabawa, lecz podobnie jak Grek mam przeczucie, że warto zaryzykować

Imię i nazwisko: Aksel Bornemann
Wiek: dajmy około 40
Wygląd: włosy z przedwczesną siwizną, dość wysoki szatyn.

Logos:

Właściciel małego antykwariatu z płytami winylowymi, książkami itd. można u niego posłuchać muzyki, pogadać lub nabyć jakiś zakurzony skarb. Czasami nawet jakieś płyty rap, unikalne single itp. toteż zaglądają tu również młodsi fani muzyki, nie tylko wielbiciele nostalgicznego brzmienia vintage. Zna się trochę na sprzęcie hi-fi czasem wypożycza młodzieży jakieś kolumny, by pohałasowali na dzielnicy. Raczej lubiany i niekonfliktowy, znalazł nisze w której dobrze się czuje. Lubi muzykę rockową i folkową np. Deep Purple, Jethro Tull, The Strawbs, King Crimson...

Mythoi:

Bragi - nordycki bóg z głównej dynastii Aesir. Opiekun poezji, skaldów i elokwencji. Wedle przekazów na języku miał wyryte magiczne runy. Spokojny i zrównoważony, podobno nigdy nie tknął miecza. Siłę czerpał ze skaldmiodu Przebrany za żebraka odwiedzał królewskie dwory i zachwycał grą na harfie. To on pierwszy wyprosił Lokiego z uczty Aegira, a wyzwany przezeń od tchórza, samochwały i żebraka zagroził, że urwie mu łeb...
 
Deszatie jest offline