Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2022, 13:06   #46
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 11 - 1998.01.25 nd, przedpołudnie

- Oki, to mój post jest :> Termin na wrzucenie posta na forum do północy pt 07.08. Ale jeśli to za krótki termin to szpoko, może być do następnego pt ot, jak się da to chciałbym wrócić do weekendowych odpisów


Stan zdrowia:


Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)


Budżet AIM:

stan wyjściowy: 104 800 $

+ 100 $ za terminowy post
- 1 000 $ za mandat z wieczornego obozowania na plaży
+ 500 $ za rozwiązanie sprawy z radiowozem
+ 2 000 $ za dotarcie do punktu zbornego na rancho
+ 10 000 $ za nawiązanie znajomości z Miguelem Cantano


stan końcowy: 116 400 $

20x 200 l beczek ropy (Grenada)


---



- Oki to w mojej turze minęło ok 0,5 doby. Była sb wieczór a obecnie jest nd późne rano.


- Co do sprawy z radiowozem to była to kwestia przekonywania ich aby sobie dali siana. Czyli z mechy to Gadka vs Dedukcja. No i potrzebny był przynajmniej mały sukces w teście czyli mechanicznie wynik 2+. Mi udało się uzyskać wynik 1+. Ten brakujący 1 pkt dało się dokupić za 1 000 $. Czyli wręcznie łapówki na poczet mandatu za neielegalny obóz na plaży.


- Po spotkaniu z radiowozem rebelianci i najemnicy popakowali się w samochody i ruszyli w stronę farmy. Dotarli tam bez większych przeszkód. Na miejscu okazało się, że Kay już zdążył przyjechać na farmę.


- Miejscem zbiórki jest rancho Corralesów. Jest w pd/zach krańcu miasteczka San Juan Bautista na Margaricie Wschodniej. Gospodarze oddają do dyspozycji wille jaka normalnie jest dla turystów jacy odiwedzają farmę. Póki najemnicy łażą po cywilnemu i bez broni to nawet wyglądają jak tacy turyści.


- Rano przybywa Miguel Cantano. Czyli szef rebeliantów z jakim ma współpracować AIM. Jest zorientowany w sytuacji przybywania najemników na wyspę. Więc jest to raczej takie przywitanie się z gośćmi jako gospodarz. Ale jak coś z nim Buck ma do załatwienia to można w tej turze.


- Do dyspozycji najemników zostaje przydzielony Dymitri. Jest jednym z partyzantów Miguela. No i może robić za tłumacza, przewodnika i kierowcę. I generalnie wprowadzić ich w sytuację. Mieszka gdzieś na farmie Corralesów.


- Co do najemników na rancho do nd przedpołudnie:

- Buck
- Mi Wen
- Sara
- Blanco
- Kay
- Storm
- Carabinieri

- w południe powinien dotrzeć Frog (razem z Oliverem i Carlą) a wieczorem powinna przylecieć Ikebana.


- Co do poruszania się po wyspie to póki najemnicy są po cywilnemu i bez broni i podobnie podejrzanego sprzętu to raczej powinni być odbierani jako kolejni turyści.


- Generalnie w tej turze bym chciał wiedzieć jakie pierwsze kroki na wyspie by działali najemnicy. Jak coś ich interesuje, chcą coś zapytać czy co to mają okazję. Powiedzmy, że bym w tej turze chciał to wiedzieć i tak co zamierzają przez resztę nd, może pn.


---


- Póki co tyle Jak coś by trzeba jeszcze to pytaj
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline