Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2022, 18:50   #16
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
Wszystkie trzy koncepty bardzo dobre i klimatyczne. Czyżby zaczynał rysować się motyw przewodni waszych Mythoi?
Pliman, jak wspominałem mity mogą być wszelakie. Od mitologii, poprzez legendy, a na metafizycznych istotach kończąc. Także Agamemnon, jak najbardziej pasuje. Dodatkowo, to bardzo interesujący pomysł i z miejsca mam kilka pomysłów na jego pobijanie w czasie sesji.

Szczególnie też podoba mi się ten antykwariat. Już oczami wyobraźni widzę, to miejsce. Wypełnione muzyką, kurzem i siedzącym za ladą szpakowatym gościem, który pogrążony we własnych myślach obserwuje uważnie wydarzenia na ulicy. Pomiędzy regałami i koszmai z winylami krążą zaciekawione dzieciaki i osiedlowi melomani spragnieni spokoju i chwili wytchnienia.

Loki, jako drobny złodziejaszek i osiedlowa łazęga też mi się podoba.
Co powiesz Grek na to, aby Malkovich w wolnym czasie trochę boksował? Planuję umiejscowić w dzielnicy siłownię i klub bokserski w jednym. Miejsce to będzie pełnić rolę swego rodzaju bazu i centrum kryminalnego życia Konvicty.


Dla zachęty i podbicia klimatu, takie cuś...
 
Nuada jest offline