Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2022, 19:09   #18
Pliman
 
Pliman's Avatar
 
Reputacja: 1 Pliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputację
Wszystko ładnie, fajnie. Jest już jakichś trzech kolesi. Poczuli się inaczej. Przebudzili. Tylko co teraz? Bo rozumiem, że to nie jest koniec tworzenia naszych bohaterów. Opisać dzień z życia? Jego marzenia? Skrywane żądze? A co z tym miastem? Bo pisałeś, że mielibyśmy je razem kształtować. Ja akurat zbytnich wymagań nie mam. To co dla mnie jest istotne to jak najmniej, a najlepiej w ogóle scenek z seksem - patrz Kerm. A co do samego świata - miasta to raczej wolałbym żeby było więcej przenikających aspektów z przeszłości, z mitów itp. ale takich jakby to powiedzieć... normalnych. Tzn. im mniej wilkołaków i tym podobnego barachła, tym lepiej. Ale oczywiście nie jest to warunek niezbędny. Z resztą brak scen seksu też nie jest warunkiem niezbędnym, z tym że mogę kiedyś nie wytrzymać i zwrócić ostatni posiłek na klawiaturę...
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Pliman jest offline