Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2022, 20:55   #1165
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
-Czemu mnie to nie dziwi Hasis? A tak - nigdy ich razem nie widzieliśmy, ani Makh do niej nie chodzil. I nawet nie jestem pewien o co im poszło

U Szept
Tkacz Ziemii liczył, że nie widać po nim jak bardzo mu ulżyło, że nie znajdzie w kostnicy Makha. Zaraz mu ciśnienie podskoczyło na myśl co działo się z Migmarem na przyjęciu.
[I-]A tak... Stażysta Dorjeen... No[ nie wiem.. Czy mogę z tobą jakoś obejrzeć ostatnie rzeczy jakie widziały te głowy? I czy mam rozumieć, że reszty ciał nie znaleziono? [/i]

Liczył, że nie będzie tam nic obciążającego jego młodszego kolegi. Ale pewność będzie miał tylko przy obejrzeniu. Fajnie by było jakby tam była scenka przeciwko Lan Chi- wszelkie karty przydają się przy rozwodzie.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline