Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2022, 23:18   #11
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Nagle atmosfera zrobiła się o wiele bardziej intymna, Ritske nie rozumiejąc tego zareagowała chłodem. Nuro chciał złapać grubymi palcami bicz i spróbować nieco go rozluźnić, jednak kajdanki robiły swoje. Arbitorka zrozumiała jego zamiary i spowolniła uścisk, jednak z rozsądku trzymając stręczyciela dalej u smyczu. Odezwał się bezbarwnie, idąc po rozsądek.

-Dziwki lecą do opustoszałej stacji planetarnego metra.

-Jest takich dużo…- powiedziała kobieta oczekując konkretów i udając znudzenie.

-Stacja 1456 do kopca Uranis.

Ritske ucieszyła się w duchu. Właśnie prawdopodobnie odkryła lokalizację przemytniczej drogi, podziemnej kolei zbudowanej wieki temu. Jednej z tych, które podupadły oddając się w niepamięć na rzecz nowej kolei magnetycznej sprzed 60 lat.


-A co z poufnymi informacjami?

-Jak mówiłem są na moim kwadracie, czy teraz mnie uwolnisz? Pójdę na pełną współpracę jeśli zapewnisz mi bezpieczeństwo.- Mudakan westchnął, choć naprawdę miał zamiar splunąć.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 13-07-2022 o 04:40.
Pinn jest offline