Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2022, 10:34   #44
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wyszło mi 1 i 9 na 2k10, więc w sumie 11 bo mam +1 z laski jako uniwersalnego komponentu.
- Oki, no to czar wyszedł. A wedle rzutu na INT interpetacja jest taka:


- Dobrze widoczna jest Gwiazda Uroku która zwykle oznacza coś magicznego i złowieszczego, spotkanie z czymś tajemniczym i nieznanym. Co zwykle interpetuje się jako złowróżbne ostrzeżenie.

- Dość dobrze widoczna jest Tancerka. Co zwykle jest symbolem pasji, pożądania i namiętności.

- Dobrze są widoczne Dudy co symbolizują oszustwo, podstęp i intryganctwo.


- Interpetacja sprawiła Joachimowi trudność. Tancerka może symbolizować zarówno Nije która jest artystką jak i kultystki jakie mają brać udział w wyprawie a też są znane ze swoich namiętności. Gwiazda uroku może oznaczać magiczną naturę stworzenia albo udział Joachima który para się magią albo użycie magii podszas spotkania. Dudy zaś symbolizują intrygę, podstęp i oszustwo, może to być ostrzeżenie przed postępną naturą stworzenia jak, przed tym, że zabranie Nije to niezbyt dobry pomysł skoro o nią dotyczyła wróżba. Ale też może być oznaką tego, że poza Nije reszta grupki to byliby kultyści więc to może chodzić o oszustwo i intrygę pod jej adresem. Generalnie no trudna ta interpetacja wyszła.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem