Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2022, 21:11   #1166
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Zaheer rozmowa

Dorjee uznał za wzruszające że na miejsce spotkania wybrano gaj ducha któremu pomógł awatar Aang - Mistrzu z całym szacunkiem, wciąż uważam że próba zabicia Korry była twoim największym błędem. Zgadzam się że została wykorzystana jako narzędzie opresji ale jest to wina Białego Lotosu oraz Raavy Korra jest dobrą osobą i nie powinna płacić za coś na co nie miała wpływu ani czego nie wybierała. Próba porwania Korry w dzieciństwie była ciekawą ideą ale problem z twoimi planami jest popadanie z jednej skrajności w drugą bez półcieni - Wyjaśnił swój tok rozumowania lekko przekornym tonem.

- Prawdą jest że światło Raavy zyskało za duży wpływ na świat a od zbyt dużej ilości światła można oślepnąć. Nauka którą wyciągnąłem z błędów twojej frakcji Czerwonego Lotosu jest to że eliminując jakąś siłę tworzymy jedynie próżnie którą zastępuje coś innego. Zamiast usuwać szkodliwy element lepiej jest stworzyć przeciwwagę. Korra naprawiła wiele błędów swoich poprzednich wcieleń. Zwróciła światu Tkanie Wiatru oraz relacje ze światem duchów, Korra ma partnerkę, córkę oraz przyjaciół którzy jej bardzo potrzebują. To ciało i wcielenie należą do niej. Teraz gdy mamy Vaatu awatara zaistnieje pewna równowaga... Należy przywrócić światu wiedzę o Zapomnianych Awatarach aby Biały Lotos i Awatar stracili część wpływów w oczach ludzi, odbrązowić pomnikowy wizerunek oraz przywrócić Czerwonemu Lotosowi należne miejsce w historii.... Oczywiście, decentralizacja jest lepszą ścieżką aby nie powtarzać błędów Białych. Moim zdaniem jesteśmy na dobrej drodze do stworzenia równowagi na tyle o ile można o czymś takim mówić w świecie chaosu i entropii

Obsydianowa Wyspa

Migmar oparł się nonszalancko o taneczną laskę i uśmiechnął się do albinoski - Tą informacje akurat wyciągnąłem z Pierwszej Córki Nacji Wiatru... Nie tylko ty Szefowo potrafisz zjednywać sobie ludzi charyzmą i wyciągać z nich informacje chciałem udowodnić że nie jestem tak głupi jakiego udaje - Powiedział puszczając do niej oko.

Następnie spoważniał i stanął prosto - Nie mi oceniać wagę twojej zemsty ani to jak bardzo zamierzasz karać Asami ale mogę cię szczerze zapewnić że ta sytuacja z Korrą dotknęła ją do żywego i sprawiła jej wiele bólu... Jeżeli zechcesz Szefowo znajdziemy inny sposób żeby jej dopiec ale Awatar jest potrzebna światu. Czerwony Lotos nie miał racji próbując ją zabić teraz kiedy jest Vaatuawatar niech Korra zajmie się walką z nim... Po za tym, czuje się jednak wobec niej dłużny że przywróciła światu Duchy oraz Tkanie Wiatru - Wyjaśnił swoje rozumowanie.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 08-07-2022 o 11:46. Powód: edytowane na prośbę MG
Brilchan jest offline