Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2022, 12:46   #208
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
MG czy istnieje mozliwość, by podczas tej długiej drogi do Bastionu, Melissa się mogła uczyć o ziołach od Inez? I potem bym wykupiła odpowiednie umiejętności jak uzbieram pedeczki? Zakłądam, że nie ma apteki na miejscu, więć umiejętność rozpoznawania roślin i robienia z nich leków może się przydać. Być może moje aptekarsto troszkę mi pomoże w nauce?
- No z mechy to by podpadało pod rzemiosło: zielarstwo. To ums zaawansowany więc za 300 PD. No i by to "trochę" potrwało. Zwykle pozawlam na wykupienie jednego umsa zaawansowanego na sesję i to właśnie tak pod koniec jak już "trochę" czasu upłynie. No ale można zacząć coś działać w danym kierunku to zawsze jest podstawa do takiej propozycji
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline