Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2022, 13:13   #3
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Witam MG i współgraczy. Życzę owocnych łowów, przynajmniej do czasu, gdy spotkacie moją postać :P Poniżej wklejam drugą postać, w razie gdyby powinełaby mi się noga. Dzisiaj postaram się zrobić pierwszy odpis.

GABRIEL VILLALOBOS


Umiejętności:
Kombinuj +1
Biegaj 0
Strzelaj -1

Wygląd:
Wysoki, postawny brunet o ciemnych oczach.

Ruchy (Handlarz bronią):
Pan życia i śmierci
Wiem, czego szukać

Opis: Neurochirurg dziecięcy, członek Mensy, arcymistrz szachowy. Jako pięciolatek został sklasyfikowany jako geniusz, szkołę średnią ukończył w wieku czternastu lat. Pochodzi z szanowanej rodziny lekarzy, poszedł drogą swojego ojca i dziadka, z wyróżnieniem ukończył studia medyczne w USA, lecz praktykę postanowił kontynuować w rodzinnym kraju. Po rozpadzie Meksyku miał możliwość emigrować z kraju jak reszta rodziny, lecz w poczuciu odpowiedzialności za swoich małych pacjentów zdecydował się zostać, co było poważnym błędem. Pewnego dnia na jego stół operacyjny trafił syn kuzyna samego El Presidente. Dziecko nie przeżyło operacji a winę zrzucono na Gabriela, który został aresztowany i skazany na udział w świętych łowach.
 

Ostatnio edytowane przez Arthur Fleck : 08-07-2022 o 13:15.
Arthur Fleck jest offline