Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2022, 14:03   #4
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
Ramirez przyjmował rzeczy takimi jakimi są nie tracąc czasu na zbędne kombinowanie. Wolał biegać i strzelać i w ten sposób rozwiązywać stawiane przed nim problemy. Dlatego ta cała parada i mowa El Presidente i te całe jasełka nie ruszały nim za bardzo. Bardziej zainteresowało go przygotowane jedzonko, oraz pewna osoba, którą chyba kojarzy.
Ruszył więc na konfrontację tak jak to miał w zwyczaju.

- Señor Luna? Tak? A jak! Buenos d-as, zaszczyt poznać taką legendę.- powiedział wyciągając rękę do klechy.

- Jestem Pana wielkim fanem. Raz mi taki gagatek puta jedna wisiał pieniądze i nie okazywał szacunku to jak zem go dorwał to zrobiłem z nim to co Pan z Galindo w El Paso to nikt już się nie spóźniał z płatnościami- powiedział kończąc paskudnym rechotem.

- Jeszcze raz. Zaszczycony jestem poznając Pana osobiście.
 
Lynx Lynx jest offline