Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2022, 19:00   #48
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 12 - 1998.01.25 nd, południe

- Oki, to mój post jest :> Fajno, że wyrobiłeś się z postem w skróconym terminie to mogłem dać swój w weekend Termin na wrzucenie posta na forum do północy pt 07.15. Z tymże ja zaczynam w przyszłym tygodniu urlop. Dokładniej to mam wylot do PL z czw na pt. Więc może się to odbić na mojej obecności na forum. Tak uprzedzam na wszelki wypadek


Stan zdrowia:


Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)


Budżet AIM:

stan wyjściowy: 116 400 $

+ 100 $ za terminowy post
+ 100 $ za wyrobienie się w krótszym terminie
+ 300 $ za aktywność planistyczną



stan końcowy: 116 900 $

20x 200 l beczek ropy (Grenada)


---




- Oki to w mojej turze minęło ok 3-4 h. Więc dalej jest ta sama niedziela ino zrobiła się połowa dnia. Południe jest bardzo wietrzne, bez trudu zamiata nawet grubymi konarami.


- Co do najemników na rancho do nd przedpołudnie:

- Buck (USA) (mat.wybuchowe; + FA MAS G2)
- Mi Wen (Japonia) (br.snajperska; leczenie; + SWU)
- Sara (Bośnia) (leczenie; pułapki; + Beretta M 12)
- Blanco (Chile) (namiar; op: moździerz; + HK G3A4)
- Kay (Panama) (K9; skradanie; + Skorpion vz. 68 9 Para)
- Storm (Nepal) (mat.wybuchowe; skradanie; + HK MP 5SD3)
- Carabinieri (Włochy) (przesłuchanie; technik kryminalny; + HK MP 5A3)
- Frog (Wlk.Brytania) (nurek; op: kutry; + FN FNC Carbine)


- Wieczorem powinna przylecieć Ikebana.


- Powyżej na liście to taki skrót kraju pochodzenia, specjalizacji i głównej broni jaką posiada dany najemnik. Oczywiście to taki skrót myślowy aby było pod ręką, nie oznacza, że zaraz każdy łazi ze swoją spluwą po farmie Broń i reszta to gdzieś tam jest w torbach i plecakach w domku gościnnym.


- Co do systemów bezpieczeństwa ranczo to opisałem w poście. Jakby Buck na coś jeszcze zwracał uwagę czy chciałbyś coś jeszcze wiedzieć to daj znać ocb


- Co do lokalizacji obozu przetrwania to separatyści podali lokalizację na jednym z półwyspów na Margaricie Zachodniej. Jej pn-wsch narożnik tak patrząc po mapie. Co do odległości to wyspa od wschodniego krańca Mararity Wschodniej do zachodniego krańca Zachodniej w linii prostej ma ok 70 km długości. Drogami to wzrasta ale nadal to nie jest jakaś ogromna wyspa.



---


- I chyba tyle ode mnie na tą turę Jak jakieś niejasności czy co to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline