Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2022, 19:44   #2
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mam jedno ale to jedno zasadnicze / ważne pytanie bardziej komiksu czy bardziej serialu ? Bo komiks to kanciasty Edglordowski śmierdzący złośliwy wtórny paszkwil napisany przez osobę o dojrzałości emocjonalnej wyjątkowo niedojrzałego 12 latka który chcę zrobić wrażenie na kolegach i wymyśla okrutne i głupie rzeczy tylko żeby zaszokować bez żadnego ładu i składu.

Serial jest cudowny naprawdę jestem pod wrażeniem że ukręcili z fekaliów taką złotą przędze. Nie mam nic przeciwko szokującej tematyce jeżeli ma ona jakieś fabularny sens tak jak jest to w świetnym serialu.

Jeżeli myślałbyś o klimatach street lvl dark and grime to byłbym zainteresowany ale jeżeli miała by to być historia gdzie dajemy psu super serum żeby zgwałcił kogoś na śmierć (autentyczna scena z komiksu) albo zabijamy superbohatera który pije krew zamordowanych dzieci chorych na białaczkę i raka bo wydaje mu się że czuję ich cierpienie i tylko w ten sposób może pokonać swoją impotencje(autentyczny wątek z odcinka I'm your pusher animacji diabolical napisanej przez twórcę komiksu) to ja podziękuje.

Zwykle staram się szanować wszystko co odniosło sukces dochodząc do wniosku że wypełniło jakąś potrzebę społeczną / rynkową nawet jeżeli sam danej rzeczy nie lubię ale komiksowa wersja The Boys jest jednym z wyjątków sorrki za rant.

Mechanika Wampira Maskarady na propsie pytanie czy V20 V5 czy Revised ? Sądzę że V20 byłaby dobra bo usunęli parę głupotek z wersji 2004 a V5 jest mocno skupiona na dostosowaniu się do gry ale też by dało radę zrobić.

Serial naprawdę uwielbiam wczoraj właśnie skończyłem najnowszy sezon naprawdę 90% tego serialu wymyślono od nowa o czym, można się przekonać podpatrując info z ramek X-Ray wiele z nich to "postać X nie występowała w komiksach i jest dziełem scenarzystów"

A lubię kilmaty super hero w tym i mroczniejsze tylko czy gralibyśmy mortalami / specjalistami/ łowcami jak Boys czy mielibyśmy jakieś wampirze supermoce ?

Jeżeli bardziej oparte na serialu to jestem mocno zainteresowany.
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem