Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2022, 19:47   #4
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
Lubię sam serial, choć ma lepsze i gorsze momenty. Komiks bardziej mi przypadł do gustu.
Esencją The Boys jest dość brutalny i specyficzny humor. Trudno to będzie przełożyć na typową sesję.

Jestem ciekaw jak to widzisz? Jak chciałbyś oddać ten osobliwy klimat?
Będzie to tym trudniejsze, że jak mówisz nie chcesz powielać lore, tylko stworzyć coś a'la The Boys.
Jak by to miało wyglądać? Możesz powiedzieć coś więcej?

Mechanika Wampira do tego moim zdaniem pasuje tutaj, jak świni złoty łańcuch.
Lepiej wybrać coś bardziej filmowego, coś co bardziej pozwoli graczom na swobodę, kreacje i wspólnie z tobą budowanie klimatu.

Jest kilka stricte superherosowych tworów mechanicznych. Jest GUPRS i FATE, jest kilka tytułów indie, które bym tutaj widział. Jest też City of Mist, choć nie wiem jak się to sprawdza w praktyce, bo znam zasady na razie tylko teoretycznie. Wygląda to jednak obiecująco i jak mówią ludzie na mieście, ponoć w praniu sprawdza się świetnie.

Chętnie dowiedziałbym się więcej o twoim pomyśle, bo samo rzucenie popularnego tytułu plus mecha od Wampira, do mnie średnio przemawia.
 
Nuada jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem