Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2022, 20:17   #5
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Mam jedno ale to jedno zasadnicze / ważne pytanie bardziej komiksu czy bardziej serialu ?
Serialu. Komiksu nie czytałem. Wiedziałem, że różni się od serialu, ale nie sądziłem, że aż tak. Zapomnijcie, że cokolwiek pisałem o komiksie.


Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Mechanika Wampira Maskarady na propsie pytanie czy V20 V5 czy Revised ? Sądzę że V20 byłaby dobra bo usunęli parę głupotek z wersji 2004 a V5 jest mocno skupiona na dostosowaniu się do gry ale też by dało radę zrobić.
Myślę, że V20 lepiej pasuje, bo w V5 jest już bardzo dużo rzeczy stricte pod bycie wampirem, które nie byłyby przydatne w takim klimacie (typu rezonans krwi, rzuty na głód itp.).


Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
A lubię kilmaty super hero w tym i mroczniejsze tylko czy gralibyśmy mortalami / specjalistami/ łowcami jak Boys czy mielibyśmy jakieś wampirze supermoce ?
Gralibyście superbohaterami.


Cytat:
Napisał Nuada Zobacz post
Jestem ciekaw jak to widzisz? Jak chciałbyś oddać ten osobliwy klimat?
Będzie to tym trudniejsze, że jak mówisz nie chcesz powielać lore, tylko stworzyć coś a'la The Boys.
Jak by to miało wyglądać? Możesz powiedzieć coś więcej?
Zdam się na improwizację i wyczucie. Klimat to nie coś, co można naszkicować ołówkiem i zaplanować.


Cytat:
Napisał Nuada Zobacz post
Mechanika Wampira do tego moim zdaniem pasuje tutaj, jak świni złoty łańcuch.
Lepiej wybrać coś bardziej filmowego, coś co bardziej pozwoli graczom na swobodę, kreacje i wspólnie z tobą budowanie klimatu.
Mechanika wampira mi się podoba i jest mi znana - a to już spory plus dla niej. Natomiast nie widzę w niej nic krępującego czy niepozwalającego graczom na budowanie klimatu, więc raczej przy niej bym został. Ale dzięki za polecenie kilku systemów.


Cytat:
Napisał Nuada Zobacz post
Chętnie dowiedziałbym się więcej o twoim pomyśle, bo samo rzucenie popularnego tytułu plus mecha od Wampira, do mnie średnio przemawia.
Witamy w dziale "Sondy"!
 
Bardiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem