Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2022, 07:23   #41
Pliman
 
Pliman's Avatar
 
Reputacja: 1 Pliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputację
Motyw Mythoi:

W jaki sposób twój Mit dopasowuje się do okoliczności?

Mit objawia się w sytuacjach konfliktowych, których bohater jest stroną, a nawet obserwatorem.
Henry w tego typu sytuacjach czuje, że ma swego rodzaju władzę nad uczestnikami konfliktu. Potrafi doprowadzić do jego zakończenia w sposób dla siebie wygodny, lub też wyeskalować go doprowadzając nawet do rękoczynów.

Jaką wąską grupę efektów z domeny twoje Mitu już opanowałeś?
Zmuszanie ludzi, a także zwierząt do określonych zachowań, umiejętność przekonywania innych, w skrajnych przypadkach nawet do stałej zmiany światopoglądu.

W jakich krytycznych sytuacjach wykorzystywałeś już swoją moc?
Doprowadzenie do ładu zirytowanego interesanta, przekonanie szefa, że po raz kolejny powinienem dostać podwyżkę, odwiedzenie od złych zamiarów zbira, który próbował mnie okraść, skuteczne targowanie się.

Słabość:
Jest mi trudno wpłynąć na zachowanie osoby, z którą jestem silnie związany emocjonalnie, np. na członków rodziny, bliskich przyjaciół.

Tajemnica:
Czy droga, którą podążam nie doprowadzi mnie do stania się złym człowiekiem?

Motyw Logos:

Obowiązek – silny związek emocjonalny z rodziną. Oddanie. Potrzeba bycia dobrym mężem i ojcem. Wewnętrzna potrzeba prawidłowego wykonywania swoich zadań w pracy.

Jak reagujesz na problemy dotyczące twoich bliskich?
Staram się brać sprawy w swoje ręce i załatwiać wszystko jak najlepiej. Uważam, że to mój obowiązek jako głowy rodziny.

Jak praca wpływa na twoje życie?
Nigdy nie zaniedbuję swoich obowiązków. Nad pracę przedkładam tylko dobro mojej rodziny.

Słabość:
Strach o najbliższych, nadmierne przejmowanie się ich sprawami. Perfekcjonizm w pracy.

Tożsamość:
Jestem mężem i ojcem. Odpowiadam za rodzinę. Jestem czyimś przełożonym, odpowiadam za podwładnych.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Pliman jest teraz online