Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2022, 09:18   #206
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Mężczyzna poprawił się na fotelu biorąc kolejny łyk herbaty.

-Cóż, cała trójką wyglądała na mocno zszokowaną sytuacją, trudno się dziwić. Na całe szczęście nie musiałem być świadkiem samego mordu. Półorczy członek grupy miał ręce zbroczone krwią i mord w oczach, gdy wyszedłem ze swojego pokoju. Wyglądało na to, że przerażał nie tylko mnie ale i resztę swoich towarzyszy. Trudno mi powiedzieć co mogło go aż tak rozwścieczyć. Są dosyć młodzi, może poszło o jakąś sprawę miłosną czy porażki w podróży? Słyszałem już o zabójstwach za mniej. Jak wspomniałem musieliśmy go odprowadzić do klapy w asyście wideł ale na szczęście nie atakował mieszkańców. Nóż leżał już na podłodze pod jego stopami, bardzo blisko samych zwłok. Posłałem mojego podopiecznego by zwołał ludzi z wioski i tak sprawa się zakończyła.- Lekko drżąca dłoń mężczyzny, wywołała stukot łyżeczki o krawędź filiżanki.

-Wybaczcie, dalej jeszcze ta scena wywołuje we mnie spore emocje. Jak jeszcze mógłbym Wam pomóc? -
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline