Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2022, 11:11   #44
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
Pliman poszukałem i proszę bardzo. Poniżej masz link do karty postaci po polsku.
https://blackmonk.pl/MATERIALY/Miast...walnaKarta.pdf

W tym momencie skupiamy się tylko na Tagach Mocy.
Wybraliście po jednym Motywie dla Logosu i Mythoi. Docelowo w sumie macie mieć cztery Motywy. Ich konfiguracja zależy od stopnia Przebudzenia waszej postaci.

Zgodnie z tym, co pisałem tutaj:
Cytat:
Napisał Nuada Zobacz post
[
Każda postać może się składać z czterech Motywów, przy czym musicie wybrać minimum jeden Motyw dla Logosu i jeden dla Mythoi.
Motywy Logosu określają przyziemne zdolności, cechy, zasoby, czy sojuszników.
Motywy Mythoi z kolei mówią o tym, jakie legendarne moce ma postać.
Balans pomiędzy Motywami Mythoi i Logosu mówi o stopniu wybudzenia Riftera.
I tak:
- Żywa Legenda (w org. Legendary) - 3 motywy Mythoi, 1 motyw Logosu
- Pogranicznik (w org. Bordeliner) - 2 motywy Mythoi, 2 motywy Logosu
- Muśnięty (w org. Touched) - 1 motyw Mythoi, 3 motywy Logosu

Proponuję, aby w tym momencie wybrać po jednym Motywie dla obu części osobowości waszych postaci. W późniejszym czasie, czy to w czasie jeszcze sesji zero, czy już później przed startem sesji właściwej będziecie mogli wybrać kolejne. Na tym etapie możecie jednak wskazać w jaki stopień wybudzenia celujecie.
Aby nie komplikować sprawy zrób w tej chwili tylko tagi dla wybranych przez siebie Motywów, czyli dla:
Motyw Mythoi: Subversion
Motyw Logos: Rutyna.

Później mogę wrzucić podręcznikowy zestaw pytań, aby ułatwić ci zadanie.
Daj tylko znać, to wieczorem postaram się to ogarnąć.
 
Nuada jest offline