Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2022, 16:47   #1168
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Obsydianowa wyspa

- Rozumiem o czym, mówicie dawniej byłem cichą osobą kochałem moją sztukę a kontakty z ludźmi wyczerpywały źródło moich sił które ładowałem podczas samotnych studiów i muzykowania. Los rzucił mnie jednak w towarzystwo głośnych przygłupich wojowników którzy próbowali przemocą zniszczyć jestestwo mojej osoby... Nałożyłem więc maskę głośnego bombowego muzyka, tak jak teraz nakładam maskę czarnego charakteru, Łotra którą wyznaczyła mi wasza córka a Moja Szefowa - Przyjrzał się rzeźbie - Odpowiadając na Pana pytanie sądzę że z czasem te maski przyrastają nam do twarzy i stają się prawdą. Coś co kiedyś było kłamstwem staje się częścią naszej osobowości jak nowe skrzydło dobudowane do starego domu
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 03-09-2022 o 13:22.
Brilchan jest offline