Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2022, 17:54   #197
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Siedziba szkaradnego upira

Rozwścieczony coraz bardziej Bhurrek odsłonił czarne dziąsła, zawarczał głucho siejąc przy okazji długimi nitkami gęstej śliny. Pewien tego, że położy upira jednym ciosem swojej wspaniałej potężnej maczugi z metalu, doznał zwyczajowego dla krewkich z natury gnoli ataku kurwicy.

- Strażnik przestrzegał mnie, że mi ktoś zechce przeszkodzić, ale, że ty? - powiedział wybudzony na chwilę z magicznego torporu Viktor Nie masz mocy, by spoglądać w to dzieło. Precz!

Tłukąc ogonem jak oszalały, barbarzyńca kopnął leżącego z gębą w misie ostrouchego, aby zmobilizować go do walki. Raz jeszcze wydał z siebie złowieszczy charkot, po czym skoczył na gospodarza w zamiarze zgruchotania mu buzdyganem czaszki.

Atak bez chwili wahania, profesja barbarzyńcy w KC wręcz obliguje do takiego zachowania w obliczu złego maga! Wątpię, aby coś z tego wyszło, ale siedząc w skórze Bhurrka nie mogę kalkulować na chłodno!


 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline